
Органайзер Supretto для кабелів і шнурів, салатовий (5775-1)
299 ₴
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5775-1
- +380 (67) 183-88-96
Портативний чохол-сумка призначений для безпечного розміщення та перевезення мережевих шнурів, дротів, блоків живлення, адаптерів, навушників, флеш-накопичувачів, а також інших елементів цифрової техніки та гаджетів.
Продумана місткість: Внутрішня архітектура виробу розділена на два місткі відділення, які закриваються на блискавку. Вона включає:
-
12 пружних резинок: надійно утримують кожен шнур і кабель окремо, що виключає утворення вузлів та безладу.
-
6 сітчастих міні-кишень: чудовий варіант для акуратного розподілу флешок, знімних накопичувачів та подібних аксесуарів.
-
1 окреме мікро-відділення: розроблене спеціально для правильного зберігання карт пам'яті типу SD.
-
1 внутрішню кишеню із сітки на застібці: де можна сховати найбільш цінні предмети або технічні компоненти.

Органайзер виготовлений з нейлону, який захистить вміст від попадання вологи. Прекрасно підійде програмістам, системним адміністраторам, працівникам IT.
Універсальність використання
Сумка-органайзер буде корисною і в повсякденному житті. У ній можна зберігати біжутерію, аксесуари для рукоділля, косметику і будь-які господарські дрібниці. Гідно оцінять її мандрівники і всі, хто веде активний спосіб життя.

Компактний органайзер
Органайзер компактний і зручний - в будь-який момент ви можете легко скористатися потрібним шнуром, а застібка-блискавка запобіжить його випадінню. Завдяки місткості всі дроти, кабелі та комплектуючі будуть зручно і впорядковано зберігатися в одному місці, будь то в будинку, на відпочинку або в поїздці.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нейлон |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 3 см |
| Колір | Салатний |
| Виробник | Wellamart |
| Тип | Сумка-органайзер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5775 |
| Додаткові характеристики | Вага: 0,2 кг |
| Призначення | Для аксесуарів, Універсальні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина, див | 17 |
| Довжина, см | 25 |
| Доставка/Оплата | Відправка після замовлення на наступний день |
| Висота, см | 3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 210 ₴








