
Електробритва Рейзер 3 в 1 чоловіча бездротова USB
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8315
- +380 (67) 183-88-96
Сучасна електробритва — незамінний девайс, що робить процес гоління швидким та якісним. Потрійна ріжуча головка легко справляється з волосками різної товщини, забезпечуючи рівномірну гладкість по всій зоні обробки.
Багатофункціональність 3-в-1: Набір укомплектований трьома видами насадок для повного циклу догляду:
-
Бритвена головка: Три рухомі елементи адаптуються під вигини обличчя, роблячи гоління класичним та ефективним.
-
Тример для моделювання: Допоможе надати форму бороді, підрівняти бакенбарди чи вуса.
-
Тример для делікатних зон: Призначений для швидкого та безболісного очищення носових пазух та вушних раковин від зайвого волосся.

Висока якість
Бритва оснащена високоякісними лезами з нержавіючої сталі. Саме вони забезпечують ідеально гладке гоління без порізів, збриваючи всі непотрібні волоски з першого разу.
Корпус бритви виконаний із міцного пластику, має зручну ергономічну ручку для комфортного користування.

Простий догляд
Догляд та очищення бритви здійснюється дуже просто у кілька рухів. Верхня частина бритви водонепроникна – так що ви легко можете очистити її під струменем води. Зверніть увагу, що мочити слід лише саму насадку для гоління.
Підзарядка бритви виконується за допомогою шнура USB, що йде в комплекті. Час роботи бритви становить до 60 хвилин за один сеанс гоління, а повний час заряду акумулятора – 8 годин.
Характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Вага: 115 г
- Розміри (ДхШхВ): Бритва (без насадок) – 14х4,5х4 см; Насадка для гоління - 6х6х3 см; Тример для носа – 4х2х2 см; Тример для бороди – 5х4х1 см
- Паковання: Картонна коробка
- Вага в пакованні: 230 г
- Розміри в пакованні: 19х10х7,5 см
- Живлення: USB
- Потужність : 3 Вт
- Додаткові характеристики: Повний заряд акумулятора займає 8 годин; Час безперервної роботи - до 60 хвилин
- Частина тіла: Обличчя
- Комплектація: Бритва, насадки - 3 шт., USB кабель 55 см, щітка для чищення
- Тип: Електробритва
- Призначення: Для видалення волосся, Для догляду за бородою
- Гарантія: 14 днів
- Країна виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Тип електробритви | сіткова |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Так |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Захисна кришка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 0.23 кг |
- Ціна: 699 ₴










