Найкраща пропозиція
-59%

Брелок-мультитул Supretto 4 в 1 (8479)
169 ₴
69 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8479
+380 (50) 414-83-33
- +380 (67) 183-88-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний набір: 4 інструменти в кишені
З цим мультитулом ви завжди зможете знайти вихід із непередбачуваної ситуації. У маленькому корпусі приховані хрестоподібна та плоска викрутки, гострий міні-ніж та зручна відкривачка.
Таке поєднання інструментів робить вас підготовленим до будь-яких дрібних ремонтів або пікніків, що можуть трапитися протягом дня.

Зручно брати з собою
Брелок має невеликий розмір і вагу, завдяки чому його зручно брати із собою, просто поклавши до кишені.
Або ви можете підвісити його на ключі за спеціальне кільце, яке знаходиться на корпусі брелка.

Вбудований ліхтарик
Брелок також має вбудований у корпус ліхтарик. Він допоможе підсвітити щось у темряві під час використання мультитула.
Характеристики:
- Матеріал: Пластик, метал
- Колір: Срібний
- Вага: 55 г
- Розміри (ДхШхВ): 6х3х1,5 см
- Паковання: Картонна коробка
- Вага в пакованні: 60 г
- Розміри в пакованні: 6,5х3,5х2,5 см
- Додаткові характеристики: Викрутка хрестоподібна: 3х0,5х0,5 см;
- Викрутка плоска: 3х0,5х0,5 см;
- Ніж 35х0,8х0, 2 мм
- Відкривачка 30х10х0,2 мм;
- Кільце під брелок: 2,5 х2,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Брелок |
| Конфігурація | Ніж, Викрутка, Відкривачка для пляшок, Ліхтарик |
| Кількість інструментів | 4 шт. |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 55 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 6 см |
| Колір | Срібляста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴







