
Шинковка механічна для капусти Блискавка універсальна (8670)
799 ₴
359,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8670
- +380 (67) 183-88-96
Припиніть витрачати години на підготовку овочів!
Капусторізка «Блискавка» гарантує миттєвий результат. Поки прилад швидко виконує монотонну нарізку, у вас з'являється більше часу на кулінарні шедеври для вашої родини.

Ефективне рішення для вашої кухні
З ручною шинкувкою «Блискавка» процес обробки капусти перетворюється на задоволення, незалежно від того, чи робите ви великі заготівлі на зиму, чи готуєте швидкий салат. Пристрій максимально зрозумілий у роботі: зафіксуйте овоч, налаштуйте параметри шинкування та крутіть рукоятку. Результат вразить вас своєю швидкістю!

Переваги капусторізки Блискавка:
- Довговічна - виготовлена з міцного ABS-пластику та нержавіючої сталі.
- Безпечна - виключений контакт із лезами при шаткування.
- Стійка – надійно стоїть на поверхні завдяки широкій основі.

Шинківка капусти будь-якого розміру
Ручна шатківниця Блискавка впорається з качаном будь-якого діаметру за лічені секунди, а регулювання ширини нарізки від 0,1 до 2,5 мм дозволить отримати рівну соломку необхідного вам розміру.
Завдяки спеціально розробленому механізму, шинківка капусти навіть у великих обсягах не складе ніяких труднощів, тому можна не хвилюватися, що ви витратите на це багато часу.

Просте та безпечне використання, міцність конструкції механічної шатківниці є незаперечними перевагами і вигідно виділяють капусторізку Блискавка серед інших видів овочерізок.

Шинкуйте із задоволенням
Капусторізка Блискавка – це потужний та ефективний помічник на кухні для сезонних заготовок, квашення та тушкування капусти, приготування салатів та супів. Варіть борщі, печіть капустяні пироги та ароматні пиріжки для всієї родини.

Радуйте своїх рідних та близьких коронними стравами!
Характеристики:
- Матеріал: АБС-пластик, неіржавна сталь
- Колір: Білий
- Розміри (ДхШхВ): 24х22х30 см
- Паковання: Картонна коробка
- Комплектація: Шинківка - 1 шт., штир для фіксації - 1 шт., сталеві трубки - 2 шт., гвинти - 4 шт., пластикові ковпачки - 4 шт., додаткові леза - 3 шт., інструкція - 1 шт.
- Призначення: Для шаткування капусти
- Гарантія: 14 днів
- Країна виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Supretto |
| Тип | Шинкування |
| Основне призначення | Для капусти |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручка | Є |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Нековзна основа | Так |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 359,55 ₴





