Відгуки про компанію APRICE
- Олександр О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Олександр, дякуємо за високу оцінку! Будемо раді вашим новим замовленням.
- Коментар продавця
- Василь П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Василь, дякуємо за високу оцінку! Будемо раді вашим новим замовленням.
- Коментар продавця
- Сергей К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Усе як треба)))
- Коментар продавця
Сергій, дякуємо за позитивний відгук! Ваша думка дуже важлива для нас! Сподіваємося, що й надалі наші товари та обслуговування викликатимуть лише позитивні емоції!
- Коментар продавця
- Андрей Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Андрій, дякуємо за вашу увагу та високу оцінку. Будемо щасливі бачити вас серед наших постійних покупців!
- Коментар продавця
- Сергей М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер
- Коментар продавця
Сергій, дякуємо за замовлення та відгук. Завжди будемо вам раді в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua
быстрая коммуникация, хороший продавец. спасибо большое.
- Коментар продавця
Наталія, ми дякуємо вам за відгук! Нам дуже приємно отримувати високу оцінку нашого товару! Будемо щасливі бачити вас серед наших постійних покупців!
- Коментар продавця
- Данило Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Норм
- Коментар продавця
Данило, дякуємо за замовлення. Завжди будемо вам раді в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Анатолій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Анатолій, дякуємо за високу оцінку! Будемо раді вашим новим замовленням.
- Коментар продавця
- Тимофій М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купляв аккумуляторну лампу.
Коли прислали товар - сподобалось, що вклали чек і гарантійний талон.
Але у лампи акумулятор тримав заряд хвилини замість годин, як описано.
Захотів повернути як брак. І тут уже все гірше.
1. Прислали заяву на повернення, але в заяві вказана стаття, яка передбачає повернення якісного товару, бо він мені не підійшов. Хоча я повертав через брак. Може дрібниця, але неприємна. Заяву я поравив.
2. Заяву треба прислати в паперовій формі. Тож шукай принтер або пиши від руки. Я розумію, так воно за законом. Але якось воно не по людськи.
3. Гроші за зворотню доставку не повернули. Хоча я окоемо про це сказав, і потім ще раз. Мені вже ліньки за ті 80 грн продовжувати цю історію, тому обмежуюсь відгуком.- Коментар продавця
Тимофій, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не підійшов товар. Маємо надію, що всі наступні замовлення в нашому магазині пройдуть виключно вдало!
- Коментар продавця
- Дмитро Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дмитро, раді, що змогли виправдати ваші очікування. Заходьте до нас ще! З прийдешніми святами!
- Коментар продавця
