
Пенал многофункциональный Supretto, голубой (Арт. 5789-0001)
599 ₴
- Готово к отправке
- Код: 57890001
- +380 (67) 183-88-96
Мультифункціональний пенал підійде для учнів молодшої та середньої школи. У нього зручно скласти ручки, олівці та інші канцелярські дрібниці, щоб не витрачати час на пошук потрібної речі.
Шкільний пенал виконаний з міцного пластику. Являє собою циліндр з двома відділеннями, застібається на магнітну застібку. Перегородка між відділеннями виконує функцію дошки для записів - 2 спеціальних маркера і ганчірочка входять в комплект.

Зі зворотного боку перегородки є міні-калькулятор і дзеркальце.
Оригінальний романтичний дизайн з плаваючими блискітками і квітами виглядає яскраво і незвично.
Характеристики:
Матеріал Пластик
Вага 300 г
Розміри (ДхШхВ) 20х7х7 см
Вага в пакованні 330 г
Розміри в пакованні 7х7х21 см
Кількість відділень 2
Форма Овальна
Комплектація Пенал, 2 маркера, ганчірочка, календарик
Тип Пенали
Призначення Для олівців і ручок
Гарантія 14 днів
Країна виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Supretto |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-тубус |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | Пластик |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Цвет | Голубой |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 7 см |
| Диаметр | 7 см |
| Вес | 300 г |
- Цена: 599 ₴







